W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

STALEKS Cążki do skórek NC-10-6 (N3-11-06)

70,00 

Producent: Staleks

Precyzyjne cążki do skórek, wyspecjalizowanej w produkcji narzędzi kosmetycznych, marki Staleks.

W końcu obcinanie skórek wokół paznokci będzie nie wyzwaniem, a przyjemnością! Cążki Staleks pozwolą Ci na ostre i dokładne cięcia, zapomnij o poszarpanych skórek, które nie chcą się precyzyjnie usunąć. Niech zabieg manicure w domowym zaciszu będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejszy. Pozwól sobie na to udogodnienie i ciesz się pięknym, zdrowym wyglądem paznokci i skórek. Warto mieć produkt, który posłuży Ci na długie lata!

Na stanie

Cążki do skórek ze stali nierdzewnej najlepszej jakości Staleks!
• długość ostrza 5 mm (+/- 0,5 mm),
• długość cążek 99 mm (+/- 1 mm),
• wykonane ze stali AISI 420, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych,
• ręcznie ostrzone na ściernicy diamentowej,
• idealne do użytku profesjonalnego i domowego
• nie tępią się i nie rdzewieją podczas mycia i dezynfekcji,
• nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Jakość stali chirurgicznej i ostrość diamentu
Profesjonalne narzędzia oferowane przez firmę Staleks wykonywane są jedynie z tworzywa najwyższej jakości. Cążki zostały zrobione ze stali chirurgicznej, która jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów. Stal zapewnia wieloletnią żywotność produktu oraz ich niezawodną ostrość. Sprawia to, że oferowane na niniejszej stronie cążki nie ulegną wypaczeniu lub wygięciu podczas użytkowania. Nigdy nie rdzewieją. Ergonomiczne rączki wyglądają stylowo i są bardzo wygodne, dobrze układają się w dłoni, zapewniając precyzję ruchów. Są podatne na najmniejszy nacisk, nie pozwalając ręce zmęczyć się przy pracy. Cięcia są dokładne dzięki obustronnie zaostrzonej powierzchni tnącej na diamentowej ściernicy. Przyłożono szczególną uwagę do projektu ostrzy, by radziły sobie bez problemu nawet z najbardziej twardymi skórkami. Staleks cążki do skórek to idealne narzędzie do pracy w domu, i w salonie kosmetycznym.

Czy wiesz, że..?
Funkcjonalność cążek sprawia, że są idealne do manicure i pedicure wykonywanych nie tylko w domowych warunkach, ale również w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Rączki oraz ostrza produktu zostały zaprojektowane tak, by dawać pełen wgląd na paznokieć, przy którym usuwane są niechciane skórki, zaś szlifowanie powierzchni obrotowej gwarantuje bardzo płynne ruchy, bez dalszego uszkodzenia naskórka.

Producent

SKU: STANC106 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.