W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Kosmetyki Make Me Bio

Każda rutyna pielęgnacyjna wymaga odpowiedniego podejścia i stosowania rozwiązań dopasowanych do potrzeb skóry. Kosmetyki Make Me Biozostały podzielone kolorystycznie na kategorie według ich przeznaczenia.

Kosmetyki Garden Roses Make Me Bio (różowe) przeznaczone są głównie do cery suchej i wrażliwej, kosmetyki Orange Energy Make Me Bio (pomarańczowe) do skóry normalnej i wrażliwej, kosmetyki Face Beauty Make Me Bio (zielone) do skóry z niedoskonałościami oraz kosmetyki Pro-Age Blend do cery dojrzałej. Pełną specyfikację znajdziecie tuż pod każdym produktem, dzięki czemu bez większych trudności dopasujecie go do siebie. Organiczna formuła i starannie wyselekcjonowane składniki sprawiły, że kosmetyki Make Me Bio stanowią doskonałe uzupełnienie kosmetyczki. Przywrócą skórze dawno utracony blask, odżywią ją i dokładnie wypielęgnują.

Make Me Bio – kosmetyki do różnych typów cery

Dostępne u nas produkty Make Me Bio dedykowane są różnym typom cery, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o ich skuteczność. Spektakularne efekty przyjdą szybciej aniżeli mogłybyście się tego spodziewać. Zamówcie u nas kosmetyki Garden Roses Make Me Bio, Orange Energy Make Me Bio, Face Beauty Make Me Bio lub Pro-Age Blend Make Me Bio w zależności od indywidualnych potrzeb i odkryjcie ten wyjątkowy skład. Każdy z tych produktów pozwoli cieszyć się zdrową i lśniącą cerą o każdej porze dnia i nocy. Zamówcie już teraz peelingi Make Me Bio lub kremy Make Me Bio o świetnym działaniu i wspólnie z nami odkryjcie potencjał, jaki w nich drzemie. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które znajdziecie tutaj, to odpowiedź na wasze najśmielsze potrzeby i oczekiwania. Z serią Make Me Bio zadbacie o ciało i umysł!

Naturalne kosmetyki Make Me Bio – wyjątkowy skład

Kosmetyki naturalne Make Me Bio to idealna propozycja dla kobiet, którym w szczególności zależy na dobrym składzie. Tym razem nie będziecie musiały jednak martwić się o czytanie etykiet, gdyż skład nie pozostawia żadnych wątpliwości. Kosmetyki Make Me Bio to natura sama w sobie! Nie znajdziecie tam szkodliwych dla skłonnej do podrażnień skóry substancji. Zostały one pozbawione parabenów i sztucznych barwników, które niewątpliwie nie służą codziennej pielęgnacji. Skład kosmetyków Make Me Bio to m.in. naturalne wyciągi z roślin, oleje, w tym np. olej makadamia o działaniu regenerującym i ujędrniającym, a także dozwolone, naturalne konserwanty i substancje zapachowe.

Zadbajcie już dziś o swoją skórę i odkryjcie, dlaczego warto wybrać peelingi Make Me Bio i kremy Make Me Bio.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.