W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Naturalna higiena intymna

Higiena intymna wymaga łagodnych i delikatnych środków myjących i pielęgnujących. Naturalne produkty do higieny intymnej mają prosty skład, w którym nie znajdziemy substancji mogących podrażniać skórę.

W ofercie sklepu posiadamy preparat do higieny intymnej, emulsję w kostce marki NAGA. Produkt zawiera tylko i wyłącznie łagodne substancje myjące i pielęgnujące, które są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry i dla środowiska. Wszystkie składniki zawarte w kostce pochodzą wprost z natury. Naturalny płyn do higieny intymnej w kostce nie tylko idealnie dba i chroni strefę intymną kobiety i mężczyzny między innymi utrzymując niskie pH. Ulega także całościowej biodegradacji, nie zanieczyszcza więc wód powierzchniowych. Ten naturalny kosmetyk do higieny intymnej to oczywiście produkt wegański.

Opakowanie kostki NAGA zostało wykonano z papieru z recyclingu oraz do recyklingu, a nadruki powstały przy użyciu ekologicznych farb. Forma kostki do higieny wiąże się z dużą wygodą – jest idealna na podróże, zajmuje niewiele miejsca i jest dużo bardziej wydajna niż płyn.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.