W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Niebieskie lakiery do paznokci Ella+Mila

Niezwykle szeroka gama nietoksycznych niebieskich lakierów do paznokci. Znajdziesz tutaj najjaśniejsze niebieskie lakiery, czyli błękity, turkusy i mięty, a także te ciemniejsze odcienie granatowe, navy, morskie. Niektóre niebieskie lakiery są stonowane i delikatne, inne nieco bardziej żywe i ciemniejsze, posiadające więcej pigmentu. Które niebieskie lakiery wybierzesz dla siebie?

Dlaczego warto sięgnąć po niebieskie lakiery do paznokci?
Często używasz delikatnych odcieni nude, pastelowych róży, delikatny brązów, a może klasycznych czerwieni? Najwyższy czas to zmienić i sięgnąć po kolor bardziej oryginalny! Lakiery do paznokci niebieskie możesz nosić cały rok. Po jasne odcienie niebieskiego sięgamy zdecydowanie częściej wiosną i latem, inaczej jest z granatami, które nosimy bez względu na porę roku. Niebieskie lakiery z pewnością sprawdzą się na co dzień, pięknie wyglądają z jeansami.

Tradycyjne niebieskie lakiery do paznokci utrzymują się na płytce tak samo długo jak pozostałe kolory. Te jaśniejsze mniej napigmentowane wymagają większej ilości warstw lub użycia bazy do paznokci Cover Your Bases, która dzięki temu, że posiada mleczny odcień przyspiesza krycie. Ciemne odcienie niebieskiego potrzebują jednej lub dwóch warstw, to zależy od Ciebie.

Naturalne paznokcie pięknie wyglądają także w niebieskich odcieniach. Kolorowy manicure wpływa na Twoje lepsze samopoczucie! Warto otaczać się kolorami dookoła, świat staje się piękniejszy! To co, gotowa na nowe niebieskie paznokcie, na niebieski manicure?

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.