W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Easy Livin’

Rollery easy livin’ produkowane są z najwyższej jakości kamieni naturalnych. Producent dba o każdy najmniejszy szczegół po to, aby końcowy efekt rollera był na najwyższym poziomie. Manufaktura, która tworzy rollery dla Easy Livin specjalizuje się w obróbce kamienia, jego szlifowaniu. Znaczna część tej pracy wykonywana jest ręcznie.

Rollery Easy Livin' zapewnią Ci głęboki relaks, pozwolą oderwać się od codziennej rzeczywistości. Dostarczą luksusu. Poświęć sobie trochę czasu, wykonaj masaż twarzy, niech świat dookoła Ciebie się na chwilę zatrzyma. Znajdź w codziennym pędzie chwile dla siebie, chwile, które będą pełne miłości do samej siebie. Zasłużyłaś na to!

Masażery do twarzy Easy Livin nie tylko działają relaksująco, to także naturalna pielęgnacja twarzy. Wykazują także działanie liftingujące, przeciwzmarszczkowe, zmniejszają opuchliznę, a także cienie pod oczami. Masaż twarzy rollerem to idealny zabieg przed większym wyjściem. Wygładzi oznaki starzenia, odświeży i rozświetli cerę. Rollery z naturalnych kamieni możesz używać także na sucho, jednak dużo większe efekty uzyskasz stosując zabieg przy użyciu ulubionego olejku lub serum.

W ofercie easylivin znajdują się także: płytka gua sha, grzebień kwarc do masażu, rollery z naturalnych kamieni, roller soniczny.

Produkty easy livin' oraz ich opakowania są ekologiczne oraz łatwe do recyklingu.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.