W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Ella+mila – bezpieczne lakiery do paznokci

Lakiery ella+mila posiadają formułę 7-free. Oznacza to, że nie zawierają 3 najbardziej popularnych w lakierach do paznokci chemikaliów: toluenu, formaldehydu i ftalanu dibutylu (DBP), a także kolejnych 4 równie niebezpiecznych związków: żywicy formaldehydowej, kamfory, fosforanu trifenylu (TPHP) i ksylenu. Dzięki temu lakiery są bezpieczne, a paznokcie po malowaniu wciąż będą mocne i twarde. Ponadto lakiery ella mila posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan, co oznacza, że lakiery są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach.

Lakiery ella mila są niezwykle trwałe, odporne na odpryskiwanie i szybko wysychają na paznokciach.

Co to znaczy, że lakiery Ella Mila są 7free?

Oznacza to, że nie posiadają w swoim składzie 7 najbardziej popularnych w lakierach do paznokci substancji chemicznych: formaldehydu, toluenu i ftalanu dibutylu (DBP), żywicy formaldehydowej, kamfory, fosforanu trifenylu (TPHP) i ksylenu. Dzięki temu lakiery są bezpieczne, również dla dzieci, a paznokcia po pomalowaniu wciąż są mocne i twarde.

Jak długo trzymają się na paznokciach lakiery ella+mila?

Manicure z użyciem lakierów ellamila jest bardzo trwały, wytrzymuje na paznokciach około 4-7 dni.

Jakie kolory Ella Mila najlepiej wybrać na początek?

Polecamy zacząć od kolorków delikatniejszych m.in.: dream (kolor półprzezroczysty, delikatny, mleczny odcień różu); dessert island (subtelny, jasny odcień, który pięknie mieni się w słońcu); forever mine (piękny odcień nude); Honeymoon Bliss (delikatny wrzosowy kolor). Świetnie sprawdzą się również brokaty, które można stosować jako samodzielny lakier, jak i również nakładać na wybrany kolorek (np. Bronze Me Baby, After Party, Misty Rain), jeśli chodzi o kryjące lakiery to Global Goddess, Berry Much in Love.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.