W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Naturalne mydła

Który kosmetyk jest tak popularny, że nie wyobrażasz sobie bez niego łazienki: ani tej domowej, ani restauracyjnej czy firmowej? Oczywiście jest to mydło! Do swojego domu wybierz takie, które będzie naturalne i dobrej jakości. Będziesz mogła umyć nim zarówno ręce, ciało, jak i twarz! Naturalne mydła zadbają o Twoją skórę – nie tylko ją oczyszczą, lecz także odpowiednio wypielęgnują.

Naturalne mydło bez chemii: w kostce i w płynie

Wybierz naturalne mydło w takiej formie, jaką lubisz najbardziej! Ani naturalne mydła w płynie, ani kosmetyki dostępne w kostce nie zawierają przecież żadnych sztucznych składników. Czym, poza konsystencją, różnią się od siebie?
Polskie mydła naturalne w kostce to zazwyczaj produkty o szerokim spektrum działania. Ich receptury opierają się o dobroczynne działanie olei i maseł do ciała. Dzięki temu każdy kosmetyk, inaczej niż mydła przemysłowe, nadaje się również do pielęgnacji skóry wrażliwej. Formuła części mydeł wzbogacona została o drobinki peelingujące, korzenne przyprawy albo naturalne barwniki. Wszystko po to, by zapewnić Ci jak najwyższy komfort podczas mycia!
Mydła naturalne w płynie to produkty przeznaczone głównie do codziennego mycia rąk. Dokładnie oczyszczą skórę, ale jej nie wysuszą. Mydła w płynie naturalne mogą więc stosować nawet osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Mydła naturalne dla dzieci

W sklepie Kwiat Szafranu nie mogło zabraknąć naturalnych mydeł przeznaczonych dla najmłodszych! Kosmetyki dla dzieci są kolorowe i pięknie pachnące. W ich składzie nie znajdziesz żadnych chemicznych substancji! Dzięki temu możesz wykorzystać mydła naturalne do kąpieli, mycia rąk, a nawet włosów.

W sklepie Kwiat Szafranu dostępne są delikatne mydła, które sprawdzą się do każdego typu skóry. Znajdziesz tu mydło naturalne do suchej skóry, skóry trądzikowej czy naczynkowej. Poznaj naszą pełną ofertę i wybierz kosmetyk odpowiedni dla siebie!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.