W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Brokaty i drobinki Ella+Mila

Lakiery z brokatem to must have w każdej lakierowej kolekcji. Są niezwykle przydatne, przedłużają trwałość manicure i dodają mu akcentu. Wbrew pozorom brokatowe lakiery bardzo łatwo nakładają się na płytkę paznokcia, nie musisz martwić się o ewentualne niedociągnięcia, ponieważ nie są one widoczne. Lakiery z brokatem możemy stosować samodzielnie oraz w połączeniu z przeróżnymi kolorami. Dzięki nim stworzysz zupełnie inny, odmieniony mani wykorzystując lakiery, które już posiadasz w swojej kolekcji.

Wśród galerii zdjęć poszczególnych lakierów brokatowych znajdziesz moje propozycje ich wykorzystania, niech będą dla Ciebie inspiracją!

Jakie są moje propozycje wykorzystania lakierów z delikatnymi drobinkami i mocniejszym brokatem?
– Nałóż lakier z brokatem jako top na pomalowane wcześniej paznokcie. Zobacz jak wygląda nałożony w ten sposób np. Misty Rain.
– Pomaluj paznokcie kolorowym lakierem (może to być coś delikatnego np. Dream, Pure, Bare). Następnie nanieś odrobinę brokatu na wolny brzeg paznokcia i przenoś go coraz mniej w kierunku skórek. Doskonale sprawdzi się gąbeczka, dzięki której z łatwością nałożysz w ten sposób brokat. Efektem będzie piękny francuski mani z brokatowym akcentem. Możesz zobaczyć mój francuski manicure z wykorzystaniem brokatu Bronze Me Baby.
– Tym razem nałóż lakier z brokatem w odwrotnym kierunku, czyli od skórek, zmniejszając jego ilość w stronę wolnego brzegu paznokcia. Zobacz efekt z użyciem brokatu On Thin Ice.
– Pięknie prezentuje się również jeden paznokieć (najczęściej serdeczny) lub dwa paznokcie zaakcentowane brokatem. Taki mani zobaczysz wśród zdjęć lakieru Bronze Me Baby.
– Wykorzystaj jedną drobinę z brokatu nakładając ją np. na środku każdego paznokcia przy skórkach. Idealny będzie do tego Bronze Me Baby, After Party, Party in the Bottle, Misty Rain, Drippin Gold czy G-old Money.
– Nałóż pojedynczą warstwę na paznokcie pomalowane jedynie bazą i uzyskaj delikatny, przyjemny, długotrwały mani.
– Pomaluj wielokrotnie wszystkie paznokcie wybranym brokatem, aby uzyskać efekt idealny na większe wyjście.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.