W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Oczyszczanie i demakijaż

Niezależnie od tego, czy na co dzień wykonujesz makijaż, czy stosujesz jedynie kosmetyki pielęgnacyjne, pod koniec dnia warto oczyścić skórę. Znajdują się przecież na niej nie tylko nałożone produkty kolorowe, lecz także sebum, kurz i inne zanieczyszczenia. Jakie kosmetyki do oczyszczania i demakijażu wybrać?

Oczyszczenie cery – pierwszy krok do zdrowej skóry

Dokładne oczyszczenie skóry to najlepszy sposób na przygotowanie jej do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Czysta cera lepiej wchłonie aktywne składniki z kremów i maseczek na noc, a rano zaskoczy Cię miękkością i świeżym wyglądem. Na zadbanej cerze lepiej utrzyma się też Twój codzienny makijaż. Nie malujesz się? Regularne oczyszczanie sprawi, że na twarzy rzadziej pojawią się niedoskonałości – a Ty poczujesz się pewniej w każdej sytuacji!

Skuteczny, naturalny demakijaż

Oczyszczanie i demakijaż najlepiej zacząć od wyboru odpowiednich kosmetyków. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne metody usuwania makijażu, czy wybierzesz demakijaż bez wacików, korzystaj z produktów, które dobrze zadbają o Twoją cerę.
Naturalne kosmetyki do demakijażu są delikatne dla skóry. Nie tylko dokładnie ją oczyszczają, lecz także pielęgnują. Z ich pomocą przywrócisz cerze naturalne pH, nawilżysz ją i zniwelujesz widoczność przebarwień. Jak dbać o okolice oczu? Cienka, delikatna skóra w tym obszarze wymaga szczególnego traktowania. Dzięki temu na dłużej zachowa ładny wygląd – a Tobie łatwiej będzie wykonać makijaż. Dobierz więc naturalne kosmetyki: myjącą piankę, koncentrat, pastę, płyn lub esencję micelarną, która oczyści i ukoi zarówno okolicę Twoich oczu, jak i skórę reszty twarzy.
Każdy z tych produktów znajdziesz w ofercie sklepu Kwiat Szafranu!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.