W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Naturalne olejki do ciała

Czy wiesz, że olejowanie ciała to jeden z najlepszych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie możesz wykonać w domowym zaciszu? Naturalne olejki do ciała są substancjami bogatymi w minerały, witaminy i kwasy tłuszczowe. Nawilżą, natłuszczą i zregenerują Twoją skórę. Zapobiegną także utracie wody z naskórka i ukoją podrażnienia. Olejowanie ciała, czyli masowanie skóry olejkiem, dodatkowo odpręży Cię i zrelaksuje.

Skład naturalnych olejków do ciała

Naturalne olejki do ciała, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty w pełni naturalne. Oznacza to, że nie zawierają one domieszek sztucznych substancji, takich jak barwniki czy parabeny. W środku każdej buteleczki kosmetyku kryją się jedynie naturalnie występujące produkty: pojedynczy olej lub starannie skomponowana mieszanka kilku z nich. Wszystkie olejki są w pełni bezpieczne dla skóry – możesz stosować je również jako olejki naturalne do twarzy lub włosów.

Olejowanie skóry – na sucho czy na mokro?

Zastanawiasz się jak nakładać olejki na ciało? Wszystko zależy od Twoich preferencji! Jeśli wieczorem masz nieco więcej czasu, możesz spróbować olejowania na sucho. Po kąpieli dokładnie osusz ciało. Przygotuj wybrany olejek i masuj skórę, zaczynając od dolnych partii ciała. Kiedy skończysz, poczekaj kilka minut aż kosmetyk się wchłonie.
Wolisz szybsze rozwiązania? W takim razie lepiej sprawdzi się u Ciebie olejowanie na mokro. Naturalny olejek do ciała nałóż na skórę całego ciała natychmiast po kąpieli. Dopiero wtedy osusz ciało ręcznikiem. Rób to delikatnie, by nie zetrzeć warstwy kosmetyku. Kiedy skończysz, od razu możesz się ubierać – bez konieczności oczekiwania na wchłonięcie się olejku!

Olejki naturalne do twarzy i ciała z powodzeniem mogą zastąpić Ci stosowane do tej pory balsamy, mleczka lub musy. Sprawdź koniecznie! W sklepie Kwiat Szafranu wybierz kosmetyk, który najlepiej nawilży i zregeneruje Twoją skórę.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.