W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Zimowe i świąteczne lakiery do paznokci

Naturalne lakiery ella+mila posiadają w swojej ofercie szereg świąteczno-zimowych odcieni. Przed Tobą lista lakierów stworzona po to, aby łatwiej byłoby Ci wybrać lakiery, których szukasz. Oczywiście manicure nie jest absolutnie pod żadnym względem ograniczony i jak najbardziej możesz wybrać teraz wszelkie odcienie żółtego, niebieskiego i jaskrawego różu, nic nie stoi na przeszkodzie! Jednak są takie lakiery, które idealnie wpasują się w aktualny czas.

Jakie więc lakiery do paznokci wybrać na święta, sylwester czy po prostu czas zimy?

Naturalne lakiery do paznokci na święta to przede wszystkim wszelkie odcienie czerwieni, idealne będą zarówno te ciemne, wpadające wręcz w czerń, klasyczne czerwone lakiery do paznokci, jak i również wszelkie jasne, jaskrawe czerwienie. Ciekawą opcją będą również odcienie zielonego, przede wszystkim te głębokie i mocno napigmentowane. Co ciekawe bardzo modne zimowe lakiery do paznokci to są właśnie odcienie przygaszonej zieleni.

Sylwestrowe lakiery do paznokci to oczywiście wszelkie brokaty, tutaj nie ma sprzeczności. Naturalne lakiery z brokatem ella+mila to m.in.: Bronze me Baby, On thin Ice, After Party, Dripping Gold, G-old Money, Congo Bongo. Brokatowe lakiery do paznokci będą pasowały idealnie do każdej sylwestrowej stylizacji, a jak widzisz wśród ella+mila wybór jest naprawdę szeroki! Manicure sylwestrowy będzie idealny z wykorzystaniem brokatowych lakierów.

Zimowe lakiery do paznokci, tutaj kolorów jest więcej. Wszelkie odcienie szarości, czerwieni, zieleni, a także mocne róże, czerń i biel. Przebieraj i wybieraj, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.