W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Kosmetyki do włosów Anwen

Marka Anwen oferuje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów, które posiadają zrównoważoną zawartość trzech grup składników aktywnych: protein, emolientów i humektantów. Nieustannie się ona rozwija, ulepszając recepturę swych produktów – kosmetyki do włosów Anwen wyróżniają się nowoczesną formułą bazującą na naturalnych surowcach, bogatymi składami i wysokim stężeniem substancji aktywnych.

Produkty Anwen posiadają naturalny skład, który pozytywnie wpływa zarówno na zdrowie oraz kondycję włosów, jak i na ich wygląd. Marka opiera swe kosmetyki na dwóch filarach: dostosowywaniu produktów do porowatości włosów i utrzymywaniu równowagi PEH. Bestsellery Anwen to m.in. Emolientowa Róża czy Emolientowa Akacja – obydwa produkty stanowią kompozycję składników dopasowanych do określonego typu włosów. Na wyróżnienie zasługuje także Anwen Mint It Up szampon peelingujący, gdyż doskonale oczyszcza skórę głowy, wzbogacając naszą pielęgnacyjną rutynę.

Kosmetyki naturalne do włosów wybierz Anwen!

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Anwen tworzone są w oparciu o potrzeby włosów o różnej porowatości, dzięki czemu odpowiednio dobrane produkty wnikną w strukturę włosa i dogłębnie odżywią pasma, nadając im blask i zdrowy wygląd. Dlaczego warto je wybrać? Stanowią one innowacyjne i świadome podejście do opieki nad włosami, które jest oparte o wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowe badania laboratoryjne.

Polecane akcesoria Anwen

Marka prezentuje nie tylko kosmetyki do włosów, ale również akcesoria. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje drewniana szczotka do włosów Anwen – dzięki niej czesanie włosów stanie się czystą przyjemnością, gdyż unikniemy ich szarpania, łamania czy wyrywania. Sprawdzi się ona nawet przy długich, gęstych włosach! Co ważne, szczotka wyróżnia się właściwościami antystatycznymi i nie wzmaga elektryzowania. W opiece nad naszymi włosami doskonałe wsparcie stanowi również Anwen Turban Wrap It Up – to produkt wykonany z przewiewnej i chłonnej bawełny, który przyda się m.in. do osuszania, pielęgnacji czy ploppingu, czyli podkreślania skrętu pasm.
Świadoma pielęgnacja pozwala wydobyć z naszych włosów ich naturalne piękno – doskonałe wsparcie w niej stanowią kosmetyki do włosów Anwen. Warto włączyć je do waszego codziennego rytuału pielęgnacyjnego!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.