W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Opcja Natura

To produkty tworzone z pasji i zamiłowania do naturalnej pielęgnacji przez niezależną, wciąż jeszcze nie tak dużą, rodzinną manufakturę. Receptury kosmetyków Opcja Natura powstają w oparciu o wieloletni staż pracy, ogromne doświadczenie i co najważniejsze, w nieustającej walce o ich jak najwyższą jakość. To jednak nie wszystko, produkcja kosmetyków to także odpowiednie wykształcenie, pełne zaangażowanie i ogrom serca, teraz już wiesz co stoi za najlepszymi kosmetykami naturalnymi.

Producent Opcja Natura stworzył kosmetyki, które łączy przede wszystkim skuteczność w działaniu, ale również prostota. Co to oznacza? W recepturach kosmetyków znaleźć można tylko naturalne składniki, które w odpowiednich proporcjach i połączeniach tworzą efektywny produkt. Można stwierdzić, że to natura zamknięta w słoiczkach i buteleczkach. Żaden składnik nie znalazł się tam przypadkowo, został odpowiednio dobrany, by przynieść oczekiwany skutek całego produktu. Najlepsze kosmetyki naturalne? Teraz już wiesz co za nimi stoi 🙂

Codzienna pielęgnacja może być oparta na surowcach naturalnych, kosmetyki Opcja Natura są tego doskonałym przykładem.

Opcja Natura to w 100% naturalny skład
Receptury produktów nie zawierają sztucznych barwników, perfum zapachowych itp. Są to naturalne kosmetyki roślinne. Agata, która stworzyła markę jest magistrem biologii, ale również miłośniczką szeroko pojętej natury, wszelkich roślin, które możemy znaleźć na polskich łąkach. Tworząc składy produktów opierała się na swoim doświadczeniu i pasji związanej z naturą.

Harmonia dla skóry
Pewnego rodzaju balans w pielęgnacji, który pozwala w pełni skorzystać z naturalnych dobrodziejstw i przywrócić skórze harmonię. Opcja Natura to eko kosmetyki, które kuszą swoim wyglądem, zapachami i przede wszystkim działaniem.

Koncepcja Slow
Opcja Natura została stworzona w idei slow, bez niepotrzebnego pośpiechu. Manufaktura z kosmetykami naturalnymi to pomysł, który potrzebował czasu zanim pojawił się w realnym świecie. Potrzebował kilku lat testów, tworzenia coraz to nowszych receptur i doświadczenia. To czas w pełni wykorzystany, który pozwolił stworzyć oryginalne naturalne zapachy, poznać wiele nowych składników i połączyć je w skuteczne naturalne kosmetyki.

Misja marki
Skuteczne i przystępne cenowo naturalne kosmetyki to coś na czym zależało marce najbardziej. Pomysł, by były to produkty dostępne dla każdego. Misja zdecydowanie zakończona powodzeniem. 🙂

Historia marki
Markę założyła Agata Suliga, mama i pasjonatka otaczającej ją przyrody. Z początku, aby unikać chemii, produkty były tworzone na użytek własny i dla członków swojej rodziny. Zachwyty nad kolejnymi produktami, zadowolenie z ich efektów oraz to, że coraz więcej osób próbuje choć trochę wydostać się ze sztucznego, pełnego chemii i sztucznych zapachów świata przyspieszyło pomysł o własnej firmie. Miłość do natury i determinacja spowodowały, że w 2015 roku pojawiła się nowa marka kosmetyków naturalnych Opcja Natura.

Kosmetyki Opcja Natura od początku ich powstania po brzegi wypełnione były naturalnymi wyciągami z ziół, ekstraktami i olejami roślinnymi. Odpowiednio połączone kuszą swoimi zapachami, konsystencjami i efektywnym działaniem. Natura działa cuda!

Warto wspomnieć, że na naturalnie skuteczne kosmetyki wpływ mają lata zaangażowanej pracy, nabywania szerokiej wiedzy z wielu dziedzin i udoskonalania receptur. Dzięki temu po latach powstają skuteczne kosmetyki z prostym naturalnym składem.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.