W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Żele pod prysznic

Żele pod prysznic to jedne z najpopularniejszych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zwykle wybierane są losowo, na podstawie zapachu albo koloru. Wiemy jednak, że Ty chcesz czegoś więcej. Szukasz żelu pod prysznic bez chemii, który dobrze zadba o Twoją skórę? Jesteś we właściwym miejscu!

Żele pod prysznic bez parabenów i innych sztucznych składników

Kosmetyki dostępne w sklepie Kwiat Szafranu to żele pod prysznic bez chemii. Nie znajdziesz w nich parabenów, silikonów, PEG-ów czy drażniących substancji myjących, takich jak SLS i SLES. Co zawierają? Do naszej oferty włączyliśmy tylko żele pod prysznic z olejkami, wyciągami roślinnymi, nawilżającymi masełkami oraz wodami kwiatowymi. Łagodnie, a zarazem skutecznie, myją i pielęgnują Twoją skórę. Większość kosmetyków może być nawet stosowana jako żel pod prysznic do skóry atopowej i bardzo wrażliwej!

Żele pod prysznic – naturalne kosmetyki dobrane do potrzeb Twojej skóry

Zanim zdecydujesz się na któryś z kosmetyków myjących, dokładnie poznaj potrzeby swojej skóry. Żel pod prysznic do bardzo suchej skóry powinien, poza oczyszczaniem, również delikatnie nawilżać naskórek. Zwróć więc uwagę na produkty z olejkami lub masełkami w składzie. W żelu pod prysznic do skóry wrażliwej najważniejsze powinno stać się zastosowanie łagodnych substancji myjących. Należą do nich np. naturalne glukozydy lub wyciągi z kokosa. A żel pod prysznic do skóry trądzikowej? W przypadku tego typu skóry bardzo ważne jest właściwe oczyszczanie. Szukaj więc m.in. naturalnych żeli pod prysznic z dodatkiem rumianku lub czystka.

Zarówno żel pod prysznic do suchej skóry, jak i kosmetyk odpowiedni do oczyszczania skóry wrażliwej lub tłustej znajdziesz w sklepie Kwiat Szafranu. Wybierz wyjątkowy produkt oparty o naturalne składniki i pozwól swojej skórze poczuć różnicę!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.