W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Naturalne balsamy do ciała

Czy wyobrażasz sobie wieczorną pielęgnację bez zastosowania balsamu do ciała? To właśnie ten kosmetyk najlepiej zadba o Twoją skórę: nawilży ją, ujędrni i zregeneruje.

Naturalne balsamy do ciała

W naturalnych balsamach do ciała znajdziesz tylko to, co służy Twojej skórze – roślinne ekstrakty i masła, odżywcze olejki, witaminy oraz wody kwiatowe. Wszystkie te substancje są w pełni bezpieczne. Nie podrażnią Twojej skóry (nawet, jeśli jest bardzo wrażliwa), ale nawilżą ją i ukoją. Naturalne balsamy do ciała nie pozostawią na Twoim ciele nieprzyjemnego tłustego filmu – poczujesz się pięknie i komfortowo natychmiast po ich aplikacji.

Mleczka, musy i masła, czyli zamienniki balsamu

W ofercie sklepu Kwiat Szafranu znajdziesz również takie kosmetyki, jak masła lub musy do ciała. Co je wyróżnia?

  • Masło do ciała to kosmetyk do zadań specjalnych o bardzo gęstej konsystencji. Sięgnij po nie, gdy Twoja skóra jest mocno przesuszona lub podrażniona. Kosmetyk wniknie do głębszych warstw skóry, intensywnie nawilży ją i zregeneruje.
  • Mus do ciała jest kosmetykiem najbliższym popularnym balsamom. Wyróżnia go wyjątkowa konsystencja: lekka i piankowa. Jeśli więc chcesz, aby moment wieczornej pielęgnacji stał się chwilą prawdziwego relaksu, zamiast balsamu możesz wybrać właśnie mus.
  • Mleczka do ciała to z kolei lekkie kosmetyki w większości złożone z wody. Szybko się wchłaniają, a ich działanie jest dość krótkotrwałe. Świetnie jednak sprawdzają się latem, kiedy zależy Ci na szybkim nałożeniu kosmetyku i jego natychmiastowym wchłonięciu się w skórę!

Właściwe nawilżenie i odżywienie skóry sprawi, że dłużej pozostanie ona gładka, piękna i młoda. Zadbaj o nią z naturalnym balsamem do ciała – w ofercie sklepu Kwiat Szafranu znajdziesz ich naprawdę wiele!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.