W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Naturalne szampony do włosów

Szampon to podstawowy kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji włosów. Odpowiednio dobrany sprawi, że Twoje włosy będą puszyste, lśniące i zdyscyplinowane. Naturalny szampon do włosów z dobrym składem zadba też o skórę Twojej głowy.

Naturalne szampony do włosów (bez chemii)

Sprawdzony szampon powinien zawierać jedynie takie składniki, które są bezpieczne i delikatne dla wrażliwej skóry głowy, a przy tym skuteczne, czyli dokładnie oczyszczające włosy. Z takim kosmetykiem łatwiej będzie Ci pozbyć się wielu problemów: łupieżu, nadmiernego przetłuszczania się włosów lub ich przesuszania.
W sklepie Kwiat Szafranu dostępne są tylko naturalne szampony do włosów bez SLS, SLES (drażniące, silne detergenty), PEG czy PPG. Zanim wprowadziliśmy je do oferty, dokładnie sprawdziliśmy skład każdego produktu! Zakupy zrobisz więc szybko i łatwo – bez konieczności czytania etykiety każdego kosmetyku.

Naturalny szampon do włosów, który spełni Twoje oczekiwania

W naszym sklepie możesz wybierać spośród tradycyjnych w formie (choć nie w formule!) szamponów płynnych oraz popularnych ostatnio kosmetyków w kostce. Każdy z nich jest wydajny, ekologiczny i łagodny dla skóry głowy.
Dostępne produkty dobraliśmy tak, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby, niezależnie od tego, jakiego typu są Twoje włosy i z jakimi problemami się zmagają. Znajdziesz więc zarówno szampon naturalny do włosów farbowanych czy kręconych, jak i naturalne szampony do włosów wypadających, przetłuszczających się lub przesuszonych. Kosmetyki wydobędą blask i piękno Twoich pasm, a przy tym na dobre rozprawią się z dręczącymi je problemami.
Wybierz swój naturalny szampon do włosów i pozwól, by efekt zwykłego mycia niezwykle Cię zaskoczył!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.