W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

STALEKS Cążki do skórek NS-10-7

89,00 

Producent: Staleks

Precyzyjne cążki do wycinania skórek Staleks.

Dzięki dwustronnemu, ręcznemu ostrzeniu na ściernicy diamentowej cążki nie ciągną, nie zaczepiają ścinanej skórki, wykonane ze stali AISI 420, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych, nie tępią się i nie rdzewieją.

Cążki do skórek NS-10-7 są produktami przystosowanymi do profesjonalnego manicure i pedicure a także do domowych zabiegów kosmetycznych. Ostrzone są z dwóch stron, by uniknąć sytuacji, w której skórka mogłaby ulec zadarciu. Ich usuwanie staje się czynnością przyjemną i komfortową. Krawędzie tnące są proste, zapewniając dostęp do najdrobniejszych odrostów przy braku ryzyka zahaczenia o naskórek. Wygięte w dół dają możliwość obserwacji swojej pracy i zapewniają tym samym swobodę ruchu.

Na stanie

Dane techniczne:
długość ostrza 7 mm (+/- 1,00 mm),
długość cążek 102 mm (+/- 1 mm),

Gładkie, bezproblemowe cięcia
Cążki posiadają specjalnie zaprojektowane rączki, które gwarantują gładkość cięć i smukłość ruchów. Doskonale układają się w dłoni, nie ślizgają się, a materiał jest przyjemny w dotyku dzięki zastosowanej metodzie polerowania. Wykonane są z nierdzewnej stali chirurgicznej. Ostrze nie tępi się i nie wypacza. Produkt będzie służył przez długie lata. Możliwe jest jego ostrzenie oraz sterylizacja w autoklawie. Cążki firmy Staleks, która jest znaną i rozpoznawalną marką na całym świecie, używane są i polecane przez profesjonalistów.

Ręcznie ostrzone cążki do skórek nadają się do sterylizacji w autoklawie.

Producent

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.