W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Anwen Szczotka drewniana do włosów mini Travel Hair Brush

45,99 

Producent: Anwen

Pokochałaś drewnianą szczotkę Anwen Hair Brush, ale nie mieściła się w Twojej torebce? Teraz jej mini wersję możesz mieć zawsze przy sobie.

Mała, drewniana szczotka, dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi pozwala wygodnie i delikatnie rozczesać nawet długie, gęste włosy. Ma właściwości antystatyczne i nie wzmaga elektryzowania, nie wyrywa włosów.

Do szczotki dołączamy wygodny, materiałowy woreczek. Wszystkie elementy zestawu zostały wyprodukowane w Polsce.

Na stanie

Mała, drewniana szczotka, dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi pozwala wygodnie i delikatnie rozczesać nawet długie, gęste włosy. Ma właściwości antystatyczne i nie wzmaga elektryzowania, nie wyrywa włosów. Dzięki elastycznym, plastikowym szpilkom i 100% kauczukowej poduszce pneumatycznej produkt nadaje się także do masażu skóry głowy. Każda szpilka szczotki zakończona jest kuleczką, która stanowi z nią całość — nie musisz się martwić, że z czasem szpilki Twojej szczotki będą drapać i podrażniać skórę głowy. Naszą szczotkę opracowałyśmy z myślą o posiadaczkach każdego typu włosów, stosujących dowolny rodzaj pielęgnacji. Z Travel Hair Brush od Anwen każde rozczesywanie włosów lub masaż głowy staną się prawdziwą przyjemnością.

Szczotka wykonana została z ekologicznego bukowego drewna z certyfikatem FSC®, potwierdzającym zachowanie standardów odpowiedzialnej gospodarki leśnej na każdym etapie produkcji. Nie zawiera elementów pochodzenia zwierzęcego, odpowiednia dla wegan. Drewniana część ulega biodegradacji. W środku poduszki szczotki znajduje się otwór, który umożliwia cyrkulację powietrza. Nie jest to wada szczotki, lecz cecha konstrukcyjna, która zapewnia jej prawidłowe działanie.

Producent

SKU: 5905440419175 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.