W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NESTED Bambusowa szczoteczka do zębów dla dzieci Różowa

11,00 

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 11,00 .

Producent: Nested

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo. Dodatkowo, jest naturalnie antybakteryjny, co czyni go doskonałym wyborem dla środowiska i codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Emituje korzystne jony ujemne, które działają antybakteryjnie hamując powstawanie bakterii w jamie ustnej.

Stosując się do zaleceń dentystów powinniśmy wymieniać szczoteczki przynajmniej co 3 miesiące. Oznacza to, że każdego roku wyrzucamy 4 plastikowe szczoteczki do zębów na wysypisko, ponieważ nie są one poddawane recyklingowi.

Wybierając szczoteczkę bambusową dbasz o swoje zdrowie i o środowisko.

Na stanie

Bambus, materiał, z którego wykonana jest szczoteczka do zębów Nested, jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo. Dodatkowo wykazuje działanie antybakteryjne.

Jeśli stosujemy się do zaleceń naszych dentystów, powinniśmy wymieniać szczoteczki do zębów przynajmniej raz na trzy miesiące. Oznacza to, że każdego roku wyrzucamy 4 plastikowe szczoteczki do zębów na wysypisko, ponieważ nie są one poddawane recyklingowi. To 40 szczoteczek do zębów na dekadę. Powiedzmy, że średni wiek, w którym żyjemy w Polsce, wynosi 75. To około 300 plastikowych szczoteczek do zębów, a następnie razy 38 milionów. Czujesz mdłości, nie tylko dlatego, że matematyka sprawia Ci ból?

Opakowanie:
100% biodegradowalna tektura
Włosie BPA FREE

Producent

SKU: KSSZDZDDR1 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.