W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NESTED Szczotka do włosów z włosiem dzika 100%

55,00 

Producent: Nested

Szczotkowanie włosów przy pomocy szczotki z włosiem dzika 100% ma niesamowity wpływ teksturę, jakość i blask włosów. Szczotka wpływa również na pobudzenie włosów do wzrostu, gdyż stymuluje przepływ krwi do mieszków włosowych. Niezwykle unikalna struktura włosia dzika pomaga rozprowadzić olej wytwarzany przez skórę głowy, czyli sebum, od skóry głowy do końca włosa. Dzięki temu włosy lepiej się układają i stają się lśniące, pełne blasku!

Masz proste włosy? Szczotka z włosia dzika nada im sprężystości i połysku.
Masz kręcone włosy? Szczotka do włosów Nested także im doda sprężystości, ale również „poluzuje” lekko loki.

Szczotka Nested z włosiem dzika służy do układania oraz nabłyszczania włosów.

Brak w magazynie

Szczotki z włosiem dzika powoli wracają 'na salony’. Szczotki były używane do pielęgnacji włosów, nadawania im połysku bez wykorzystywania dodatkowych produktów do stylizacji już od 1800 roku. Szczotki z włosia dzika były także popularnym przedmiotem na toaletkach w pierwszej połowie XX wieku.

Za pomocą szczotki z włosia dzika, takie gwiazdy jak Lauren Bacall, Rita Hayworth, Katherine Hepburn były w stanie uzyskać efektowne, 'luźno’ falujące fryzury.

Szczotki Nested produkowane są w Polsce. Zawierają 100% włosie dzika ze specjalnej hodowli, z pewnością dzikowi nie dzieje się żadna krzywda 🙂

Jak pielęgnować szczotkę? Wystarczy co jakiś czas wyczesać ją grzebieniem i to wszystko!

Producent

SKU: KSNSZZWD100 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.