W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Szampony w kostce Herbs&Hydro

Herbs&Hydro to marka, która tworzy wyjątkowe szampony do włosów w kostce. Szampony są w pełni naturalne, a więc nie zawierają silnych i drażniących środków myjących, SLS, SLES, silikonów, parabenów, takich które mogą zawierać drogeryjne szampony. Fantastycznie się pienią, dzięki czemu mycie włosów staje się przyjemnością. Podczas mycia dłonie z łatwością rozprowadzają produkt po włosach i skórze głowy.

Herbs&Hydro – kosmetyki w kostce do pielęgnacji włosów

Szampony w kostce Herbs&Hydro bardzo dobrze oczyszczają, będąc przy tym delikatnym produktem. To jednak nie wszystko! Herbs&Hydro tworzy również idealnie dopełniające szampony – odżywki do włosów w kostce w przepięknym kształcie, a także wspaniałe mydła, które także występują w formie zero waste, są owinięte jedynie w papier. Zadbaj o środowisko i swoje zdrowie, wypróbuj kosmetyki naturalne w kostce.
W sklepie Kwiat Szafranu możesz znaleźć Herbs and Hydro szampon w kostce w kilku wariantach. Wybierasz malinę, a może śliwkę? Polska marka tworząca naturalne szampony w kostce Herbs&Hydro to odpowiedź na potrzeby Twoich włosów i skóry. Produkty te niwelują łupież, zapobiegają przetłuszczaniu włosów i dokładnie pielęgnują skórę głowy. Wzbogacone o szereg składników pochodzących z natury kompleksowo zadbają o kosmyki i przywrócą im utraconą gęstość. Odkryj potencjał, jaki w nich drzemie! Herbs&Hydro odżywka w kostce i naturalny szampon to gwarancja skuteczności.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.