W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

STALEKS Nośnik prosty Pilnik metalowy

23,00 

Producent: Staleks

Pilnik metalowy Staleks – nośnik do wymiennych nakładek, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych, dzięki temu odznacza się długą żywotnością.

Do pilnika przeznaczone są nakładki ścierne, kupowane oddzielnie. Pilnik posiada gładkie polerowane krawędzie, wygodny ergonomiczny uchwyt,

Na stanie

MBE-20 Pilnik metalowy nośnik prosty

Pilniczek metalowy to podstawowy atrybut każdej manicurzystki, której efekty zabiegów manicure oraz pedicure odznaczają się starannością wykonania. Firma Staleks stworzyła sprzęt kosmetyczny nie tylko z myślą o bezpieczeństwie klientów salonów urody, ale również ze względu na potrzeby pracowników. Dzięki wygodnemu i ergonomicznemu uchwytowi mają gwarancję precyzyjnej oraz komfortowej pracy.

Profesjonalny pilniczek metalowy
Sprzęt kosmetyczny w profesjonalnym salonie urody powinien charakteryzować się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem. Pilniczek metalowy Staleks został stworzony z myślą o tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie bezpieczeństwo klienta. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się długą żywotnością oraz możliwością sterylizacji w autoklawie. Do pilniczka metalowego można również dokupić nakładki ścierne o różnej gradacji, umożliwiające dostosowanie narzędzia do potrzeb osobistych bądź klienta salonu.

Producent

SKU: SPMN20 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.