W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

STALEKS Obcinacz do paznokci KBC-20 duży z magazynkiem

29,50 

Producent: Staleks

Obcinacz do paznokci Staleks posiada precyzyjne ostrze, które dokładnie i równo obcina, nie niszcząc struktury paznokcia. To dzięki ręcznemu, obustronnemu ostrzeniu powierzchni tnącej. Obcinacze nie pozostawiają po cięciach żadnego śladu, a każde z cięć jest gładkie i nie pozostawia miejsca na niedoskonałości.

Wykonany ze stali nierdzewnej.

Na stanie

Równe paznokcie
Niektóre paznokcie sprawiają kłopoty przy ich obcinaniu. Warto więc zatroszczyć się o to, by używane do ich obcinania narzędzie nie niszczyło ich struktury. Pomogą w tym m.in. obcinacze do paznokci firmy Staleks. Ergonomiczny kształt rączek zapewnia pewny uchwyt. Palce nie będą się ślizgać na stali, która jest przyjemna w dotyku, wypolerowana. Rączki są składane, dzięki czemu łatwo można przechowywać je w torebce czy kosmetyczce. Podczas złożenia ostrza przylegają do siebie, co zapobiega przypadkowym skaleczeniom. Specjalnie zaokrąglenie w dół powoduje, że narzędzie nie zahacza o skórki. Masywne ostrza bardzo dobrze sprawdzają się przy pracy z grubymi, twardymi paznokciami.

Stal, z której tworzone są duże obcinacze do paznokci marki Staleks to stal nierdzewna, używana między innymi do produkcji narzędzi chirurgicznych.

Producent

SKU: SOBDP2 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.