W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NACOMI NEXT LEVEL Aplikator serum do skóry głowy + masażer

55,00 

Producent: Nacomi Next Level

Chcesz zadbać o zdrowie i piękno swoich włosów? Nasz nowoczesny aplikator do skóry głowy może okazać się kluczowy w Twojej włosowej pielęgnacji! Dzięki jego gładkim końcówkom, aplikacja serum staje się prosta i skuteczna, a jednoczesny masaż skóry głowy pobudza w niej mikrokrążenie, wpływając pozytywnie na kondycję i porost kosmyków.

Jego konstrukcja pozwala na równomierne rozprowadzanie produktu bezpośrednio u nasady włosów, zapewniając jego skuteczne wniknięcie w skórę. To nie tylko doskonały sposób na wzmocnienie i ochronę kosmyków, ale również na regenerację i rewitalizację skóry głowy.

Ergonomiczny kształt aplikatora pozwala na wygodne i precyzyjne aplikowanie produktu, zapewniając jednocześnie maksymalną kontrolę i efektywność. Ponadto, aplikator został zaprojektowany w taki sposób, aby pasować do wszystkich rodzajów i struktur włosów, co oznacza, że każdy może cieszyć się z jego korzyści.

Dodatkowo nasz aplikator posiada pojemny zbiornik mieszczący do 30ml, co oznacza, że możesz z łatwością stosować go w codziennej pielęgnacji, bez potrzeby ciągłego uzupełniania serum. W połączeniu ze specjalnie przygotowanym Epigenetycznym serum do skóry głowy przyniesie maksymalne efekty, by Twoje włosy były zawsze mocne, gęste i piękne.

Na stanie

Stosowanie
Otworzyć i zdjąć silikonową nasadkę. Trzymając masażer poziomo napełnić zbiornik i zamknąć silikonową nasadkę. Następnie masować skórę głowy delikatnie dociskając i stosując ruchy okrężne. Przyrząd może być stosowany również jako standardowy masażer do skóry głowy, bez konieczności uzupełniania zbiornika.

Aplikator posiada:
• możliwość dozowania odpowiedniej ilości serum;
• ergonomiczny kształt mieszczący się wygodnie w dłoni;
• przeznaczony do wszystkich rodzajów i struktur włosów;
• pojemny zbiornik mieszczący do 30 ml.

Producent

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.