W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

MOKOSH Lanolina hipoalergiczna

39,00 

Producent: Mokosh

Lanolina posiada właściwości nawilżające, zmiękczające i kojące. Skutecznie i natychmiastowo łagodzi podrażnienia oraz suchość skóry. Wspomaga również gojenie drobnych ran.

Podczas karmienia piersią lanolina pomaga zapobiec podrażnieniom wokół brodawek, które może wywołać częste przystawianie dziecka do piersi.

Lanolina jest produktem niezastąpionym podczas pielęgnacji przesuszonej skóry u dorosłych, dzieci i niemowląt, m.in. idealnie nadaje się do nawilżania spierzchniętych i wysuszonych ust oraz podrażnionych płatków nosa.

Produkt nie zawiera oryginalnego kartonowego opakowania.

Pojemność: 15ml

Brak w magazynie

Lanolina 100% to w pełni naturalny produkt, który otrzymywany jest z tłuszczu owiec z Australii oraz Nowej Zelandii. Nie zawiera żadnych dodatkowych zbędnych składników, konserwantów. 100% Lanolina Mokosh jest produktem hipoalergicznym i wysokooczyszczonym. Nadaje się do stosowania nawet u osób nadwrażliwych. Jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci od pierwszego dnia życia. 100% Lanolina MOKOSH została przebadana dermatologicznie i pod kątem czystości mikrobiologicznej.

Działanie:
– Naturalna lanolina zabezpiecza brodawki przed wysuszeniem oraz podrażnieniami, które mogą wystąpić podczas karmienia piersią (nie jest wymagane zmycie Lanoliny Mokosh przed kolejnym przystawieniem dziecka do piersi). Lanolina ma za zadanie uzupełnić barierę lipidową skóry oraz chronić ją przed nadmierną utratą wody, a tym samym wysuszeniem. Pozwala zachować skórze wokół brodawek zdrowy i ładny wygląd.
– Regeneruje przesuszoną, podrażnioną skórę.
– Chroni usta przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz czy deszcz.

Skład
100% lanolina hipoalergiczna

Składniki/INCI: Lanolin•
• Surowiec hipoalergiczny

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.