W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

EASY LIVIN’ Grzebień jadeitowy

99,00 

Producent: Easy Livin'

Zadbaj zarówno o swój umysł, jak i ciało dzięki grzebykowi z naturalnego różowego kwarcu od Easy Livin’. Zapewniamy, że jego holistyczne działanie – relaksujące (o tak!) oraz stymulujące, podziała zarówno na Twoje samopoczucie, redukcję stresu, relaks, a także na szybszy wzrost włosów poprzez masaż skóry głowy. Zasłużyłaś na chwilę relaksu.

Grzebyki easy livin wykonane są ręcznie przez specjalistyczną firmę specjalizującą się w obróbce kamienia, by zapewnić Tobie jak najprzyjemniejsze doznania.

Polecamy zarówno do masażu „na sucho”, jak i przy nałożeniu ukochanej maski. Grzebyk możesz wykorzystać także do masażu twarzy, jak Gua Sha.

Do każdego grzebyka dołączona jest instrukcja na temat masażu głowy oraz twarzy.

Działanie:
• Pobudza cebulki włosów do pracy poprzez łagodny masaż
• Stymuluje wzrost włosów
• Pomaga zmniejszyć stres i zredukować napięcie skóry
• Zmniejsza łupież
• Pomocny przy bólach głowy

Opakowanie: ekologiczny woreczek z surowej bawełny z logo EASY LIVIN’
Wymiary: 9,5x4cm
Materiał: jadeit

Na stanie

Grzebień z jadeitu od Easylivin jest pięknie zapakowany w tekturowe pudełeczko, w którym znajduje się również bawełniany woreczek do przechowywania grzebienia oraz instrukcja, jak z niego korzystać. Grzebień jadeitowy sprawdza się podczas masażu głowy wykonywanego “na sucho”, a także po nałożeniu maseczki.

Warto wspomnieć, że produkt pozwala zadbać zarówno o ciało, jak i umysł! Wyróżnia się on swym holistycznym działaniem. Masaż głowy działa pozytywnie na nasze samopoczucie, pozwalając nam się zrelaksować i zredukować poziom odczuwanego stresu. Oddaj się chwilom relaksu, wykorzystując grzebień jadeitowy.

Grzebień wykonany jest z naturalnego kamienia – jadeitu. Z uwagi na swoją twardość, grzebyk posiada ślady ręcznego szlifowania i kształtowania oraz naturalne nierówności. Nie jest to jego wadą i w żaden sposób nie wpływa na jego funkcjonalność.

Producent

SKU: KSELGJ2 Kategoria:
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.