W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Nested – szczotki z naturalnym włosiem

Szczotka Nested do masażu ciała – któż by o niej nie słyszał! Wykonywanie masażu za pomocą naturalnej szczotki do ciała ma ogrom zalet, m.in. przyspiesza proces samooczyszczania się organizmu, dzięki temu szybciej usuwamy z ciała toksyny. Szczotkowanie ciała powoduje, że odblokowujemy pory oraz stymulujemy układ limfatyczny, a dzięki temu poprawiamy krążenie, co jest naturalnym sposobem zwiększenia odporności.

Masaż z wykorzystaniem szczotki z naturalnym włosiem to niezwykle przyjemny sposób na relaks. Ta wręcz niepozorna szczotka do ciała Nested to także sposób na lepsze samopoczucie i poradzenie sobie ze stresem. Akcesoria Nested do ciała występują w dwóch formach: szczotka do ciała delikatna ze szczeciny oraz twardsza szczotka do ciała tampico z włókna agawy. W ofercie posiadamy też naturalne szczotki do masażu twarzy w dwóch wariantach: szczotka do masażu twarzy ze szczeciny i niezwykle delikatna szczotka do masażu twarzy z koziny. Oprócz tego oferujemy szczotki do włosów Nested z dodatkiem włosia dzika lub 100% włosie dzika, a także szczotka do brody z włosiem dzika.

Peelingujące szczotki do ciała Nested

Pielęgnacja ciała powinna być dla was codziennym rytuałem. Zanim jednak będzie mogło mieć to miejsce, zapoznajcie się z naszą ofertą, w której znajdziecie najwyższej jakości akcesoria Nested. Zostały one stworzone z myślą o wielbicielkach pielęgnacji ciała, a także najmłodszych użytkownikach ekologicznych rozwiązań. Produkty Nested takie właśnie są! Zachęcamy was w szczególności do sprawdzenia peelingującej szczotki do ciała dostępnej w kilku wersjach. Niezależnie od potrzeb waszej skóry, znajdziecie produkt wprost idealny.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.