W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NOWA KOSMETYKA Uniwersalny płyn czyszczący szare mydło

27,00 

Producent: Nowa Kosmetyka

Lubisz kiedy wszystko wokół lśni czystością i nie możesz spocząć, dopóki do tego nie doprowadzisz? A może sprzątanie to dla Ciebie niestety tylko zło konieczne?

Płyn na bazie szarego mydła jest dobry na każde podejście: czyści skutecznie, efektywnie i szybko. Oszczędzi dylematów związanych z bezpieczeństwem dla zdrowia i środowiska. To dlatego, że zamiast tajemniczych ciągów znaków, oznaczających syntetyczne i głęboko przetworzone detergenty, on zawiera jeden, wytwarzany tradycyjną metodą.

Szare mydło czyści skutecznie, jest nieszkodliwe dla zdrowia, jest w całości biodegradowalne i w dodatku robi to szybko. Towarzyszy mu trochę odtłuszczającego powierzchnie alkoholu, woda, nawilżająca gliceryna, która powstaje podczas zmydlania i dwa olejki eteryczne, które chronią przed zepsuciem i nadają świeży zapach. I to naprawdę wszystko!

Pojemność: 500ml

Brak w magazynie

Płynu możesz użyć do wieeelu rzeczy.
Na przykład do podłóg i mebli. Do tego celu rekomendujemy dodanie 2 łyżek stołowych do 5l wody.
Możesz również umyć nim płytki i armaturę w łazience. Płyn rozcieńcz kilka razy, nakładaj miękką szmatką lub gąbką, a potem spłucz.
Możesz także użyć go do czyszczenia kuchenki lub piekarnika i zdecydowanie mamy tu na myśli sprzęty, które niejedno przeszły 😉 Nałóż wówczas płyn bez rozcieńczania, pozostaw na 15 minut, żeby zmiękczył i rozpuścił zabrudzenia, a później wytrzyj powierzchnie i spłucz wodą.
A gdyby tego było mało, możesz jeszcze umyć naczynia. Tutaj rekomendujemy rozcieńczyć płyn dwa razy i wlać do dozownika.

Składniki:
Olej słonecznikowy zmydlony wodorotlenkiem potasu (mydło potasowe), Woda, Gliceryna, Alkohol, Olejek Eteryczny z Mięty Pieprzowej, Olejek Eteryczny Cytrynowy, Limonen*, Cytral*, Linalool*, Cytronelol*, Geraniol
*to substancje naturalnie zawarte w olejkach eterycznych: miętowym i cytrynowym, których nie dolewamy dodatkowo, ale informujemy alergików o ich obecności

Producent

SKU: KSUPCZ1 Kategorie: ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.