W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NESTED Szczotka do włosów z włosiem dzika

49,00 

Producent: Nested

Szczotka z włosiem dzika Nested ułatwi rozczesywanie, nada Twoim włosom połysku oraz stymulując przepływ krwi, pobudzi włosy do wzrostu. To wszystko dzięki unikalnej strukturze włosia dzika. Twoje włosy będą pełne blasku!

Idealna do każdego rodzaju włosów.
Prostym włosom, szczotka z włosiem dzika nada sprężystości i połysku.
Kręconym włosom, również doda sprężystości, ale także lekko „poluzuje” loki.

Co więcej, ta szczotka potrafi naprawdę dobrze zrelaksować!

Brak w magazynie

Dziś zapomniane (a szkoda!) szczotki z włosiem dzika , od 1800 roku były używane do pielęgnacji włosów, nadania im blasku bez produktów do stylizacji.

Dzięki szczotce z włosia dzika, Lauren Bacall, Rita Hayworth, Katherine Hepburn i inne Srebrne Syreny wielkiego ekranu były w stanie uzyskać efektowne, falujące fryzury. Szczotki Nested produkowane są w Polsce, w wyjątkowym miejscu, które dostarczało szczotki na Dwór Cesarski w Wiedniu!

Szczotki z włosiem dzika dodatkowo zawierają domieszkę włokien sztucznych, by nie tylko wygładzić, ale także lepiej rozczesać włosy.

Szczotkowanie włosów szczotką z włosiem dzika ma niesamowity wpływ teksturę i blask włosów– unikalna struktura włosia dzika rozprowadza sebum – olej wytwarzany przez skórę głowy – od skóry głowy do końca włosa. Czas na włosy pełne blasku!

Dodatkowo, szczotka niesamowicie relaksuje, masując skórę głowy.

Jak ją pielęgnować?
Wystarczy co jakiś czas wyczesać ją grzebieniem i gotowe!

Producent

SKU: KSSDW1 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.