W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NESTED Szczotka do ciała z tampico krótka

49,00 

Producent: Nested

Słyszałaś już o szczotkowaniu ciała na sucho? Taki peeling przynosi ogrom korzyści! Wpływa na samooczyszczanie organizmu, tzn. pobudza krążenie limfy i krwi, odblokowuje pory, tym samym przyspieszając pozbywanie się toksyn z organizmu.

Za pomocą szczotki do ciała uzyskasz gładką skórę bez cellulitu oraz jednolity koloryt.
To co? Do dzieła!

Na stanie

Skóra jest naszym największym organem, odgrywa znaczącą rolę w oczyszczaniu i pozbywaniu się z organizmu wszelkich toksyn i zanieczyszczeń, które mogą być potencjalnymi źródłami różnych chorób. Czy wiesz, że szacuje się, iż ciało usuwa nawet do pół kilograma zanieczyszczeń każdego dnia właśnie przez pory skóry!

Szczotka do ciała pozwala wykonać naturalny peeling na sucho, bez użycia wody. Szczotkuj ciało jedynie 3 minuty, najlepiej każdego dnia. Znasz problem wrastających włosków po goleniu czy depilacji? Szczotkowanie sobie z tym poradzi i pomoże zniwelować problem! Co więcej, kosmetyki nałożone na skórę po szczotkowaniu wchłoną się znacznie lepiej, a tym samym będą dużo skuteczniejsze!

Pamiętajcie, by szczotkować ciało zawsze w kierunku serca, zaczynając od stóp.

Szczotka do masażu ciała Nested jest 100% biodegradowalna. Szczotka tampico wykonana została z drewna bukowego, tampico – czyli naturalnego włókna agawy, a także surowej bawełny. Nie zostały użyte żadne szcztuczne impregnaty, dlatego producent nie rekomenduje stosowania szczotki na mokro, gdyż może ona popękać. Po każdym użyciu należy ją “strzepać” i popsikać np. olejkiem herbacianym z wodą, a następnie wystawić na słońce, aby wyschła.

Warto przy tym pamiętać, że szczotka do ciała Nested to produkt do higieny osobistej i powinna być ona regularnie wymieniana. Jest ona jednak w pełni organiczna – nie jest impregnowana czy chemicznie lakierowana.

Czyszczenie: szczotkę należy wyczyścić mechanicznie, a także zdezynfekować ją wybraną naturalną metodą, np. poprzez spryskanie jej mieszanką wody z olejkiem herbacianym.

Przyjemnego szczotkowania!

Producent

SKU: KSSDCNS1 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.