W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NESTED Szczotka do ciała z tampico krótka

49,00 

Producent: Nested

Słyszałaś już o szczotkowaniu ciała na sucho? Taki peeling przynosi ogrom korzyści! Wpływa na samooczyszczanie organizmu, tzn. pobudza krążenie limfy i krwi, odblokowuje pory, tym samym przyspieszając pozbywanie się toksyn z organizmu.

Szczotkowanie na sucho zapewnia gładką skórę bez cellulitu oraz jednolity koloryt.
To co? Do dzieła!

Na stanie

Skóra jest naszym największym organem, odgrywa znaczącą rolę w oczyszczaniu i pozbywaniu się z organizmu wszelkich toksyn i zanieczyszczeń, które mogą być potencjalnymi źródłami różnych chorób. Czy wiesz, że szacuje się, iż ciało usuwa nawet do pół kilograma zanieczyszczeń każdego dnia właśnie przez pory skóry!

Szczotkowanie ciała jest niezwykle skutecznym peelingiem, wystarczy szczotkować ciało jedynie 3 minuty, najlepiej każdego dnia. Znasz problem wrastających włosków po goleniu czy depilacji? Szczotkowanie sobie z tym poradzi i pomoże zniwelować problem! Co więcej, kosmetyki nałożone na skórę po szczotkowaniu wchłoną się znacznie lepiej, a tym samym będą dużo skuteczniejsze!

Pamiętajcie, by szczotkować ciało zawsze w kierunku serca, zaczynając od stóp.

Szczotka Nested jest 100% biodegradowalna. Wykonana została z drewna bukowego, tampico – czyli naturalnego włókna agawy, a także surowej bawełny. Nie zostały użyte żadne szcztuczne impregnaty, dlatego producent nie rekomenduje stosowania szczotki na mokro.

Czyszczenie: szczotkę należy wyczyścić mechanicznie, a także zdezynfekować ją wybraną naturalną metodą, np. poprzez spryskanie jej mieszanką wody z olejkiem herbacianym.

Przyjemnego szczotkowania!

Producent

SKU: KSSDCNS1 Kategorie: , ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.