W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NOWA KOSMETYKA Szare mydło do prania naturalne

25,00 

Producent: Nowa Kosmetyka

Zależy Ci na tym, żeby to, w czym pierzesz, było łagodne dla Ciebie i środowiska, ale nie przepadasz za tarciem wiórków mydlanych ani mieszaniem tajemniczych, białych proszków? Wolisz po prostu wlać płyn do pralki? My też i mamy coś dla Ciebie!

Szare mydło z nawilżającą gliceryną, która powstaje podczas zmydlania, całkiem dobrze pierze, jest nieszkodliwe dla zdrowia, biodegradowalne w całości i w dodatku robi to szybko. Do tego dwa olejki eteryczne, które chronią przed zepsuciem i nadają świeży zapach. I to naprawdę wszystko!

Pojemność: 500ml

Na stanie

Płynnym mydłem wypierzesz tkaniny bawełniane, lniane i z włókien syntetycznych. Możesz prać je ręcznie lub w pralce. Przestrzegaj zaleceń producenta odzieży, podanych na metce, a jeśli chodzi płyn do prania Nowa Kosmetyka, na 3-4kg prania w bębnie, producent poleca dawkować mydło tak:

                           niezbyt zabrudzone | średnio zabrudzone | mocno zabrudzone
woda miękka              20ml                           25ml                             30ml
woda średnia              20ml                           25ml                             30ml
woda twarda               30ml                           30ml                             35ml

1. Jeśli masz większy bęben pralki, po prostu proporcjonalnie zwiększ ilość płynu.

2. Jeśli nie masz pewności, czy Twoja woda jest miękka czy twarda, podpowiemy, że twarda to zwykle ta, która zostawia mnóstwo kamienia w czajniku, a miękka to taka, przy której nawet nie wiesz, po co używać odkamieniacza.

3. Przy praniu średnio zabrudzonych ubrań w średnio twardej wodzie, w temperaturze nasz płyn wystarczy na 40 prań.

Składniki: Olej słonecznikowy zmydlony wodorotlenkiem potasu (mydło potasowe), Woda, Gliceryna, Alkohol, Olejek Eteryczny z Mięty Pieprzowej, Olejek Eteryczny Cytrynowy, Limonen*, Cytral*, Linalool*, Cytronelol*, Geraniol
*naturalne olejki eteryczne: miętowy i cytrynowy zawierają te związki, a my podajemy tą informację dla bezpieczeństwa alergików

SKU: KSSZMDP1 Kategorie: ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.