W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

CUDASIE Naturalna świeca Energizer

55,00 

Producent: Cudasie

Świeca Energizer to pobudzający, świeży, cytrusowo-ziołowy zapach. Jego działanie jest jak zastrzyk energii! Ładuje nam baterie, mobilizuje do działania oraz dodaje sił witalnych.

Energizer to bomba energetyczna, idealna na przesilenie wiosenne. Idealnie rozbudza o poranku, sprawdza się również podczas pracy poprawiając jej efektywność, stosowana wieczorem pozwala podładować baterię, by znaleźć energię na zrobienie czegoś dobrego dla siebie lub spędzenie czasu z najbliższymi.

Naturalna świeca jest świetnym pomysłem na prezent!

Pojemność: 120ml

Na stanie

Naturalna świeca sojowa Energizer

Moc olejków eterycznych:

• Olejek eteryczny z trawy cytrynowej pozwala się zrelaksować i działa kojąco, jednocześnie działa też energizująco, zwiększa zapał do działania i pomaga zwiększyć zasoby energetyczne. Ma działanie antydepresyjne, wpływa pozytywnie na samopoczucie i poprawia humor.
• Olejek eteryczny z mandarynki ma działanie pobudzające, dodaje sił witalnych przy wyczerpaniu czy ospałości, poprawia samopoczucie. Podnosi na duchu oraz dodaje jasności umysłu. Pomaga w koncentracji a także poprawia nastrój.
• Olejek eteryczny miętowy poprawia koncentrację oraz działa wzmacniająco na pamięć. Ma działanie pobudzające, dodaje energii. Wzmacnia organizm korzystnie wpływając na układ oddechowy oraz system nerwowy.
• Olejek eteryczny rozmarynowy uznawany jest za jeden z cenniejszych olejków eterycznych. Wzmacnia układ immunologiczny oraz posiada działanie antyseptyczne. Działa stymulująco na centralny układ nerwowy, ułatwia procesy myślenia, poprawia pamięć oraz rozjaśnia umysł. Uznawany jest również za afrodyzjak, który pomaga przy oziębłości seksualnej.

Jak używać świec, by w pełni wykorzystać ich potencjał?

Przy pierwszym paleniu świecy zafunduj sobie dłuższy relaks, ponieważ powinno ono trwać około 3h, pozwala to na pełne roztopienie się wosku i zapobiega tunelowaniu się świecy. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać 2-4h.

By zachować odpowiednią wielkość płomienia świecy i w pełni cieszyć się długim czasem jej spalania, przed każdym paleniem przytnij końcówkę knota o około 1⁄4 długości.

Przed zakręceniem słoika po zgaszeniu świecy bądź przed jej kolejnym użyciem poczekaj aż wosk zastygnie – pozwoli to w pełni cieszyć się jej właściwościami.

Nie igraj z ogniem – nie zostawiaj świecy bez nadzoru, nie stawiaj na łatwopalnej powierzchni oraz w miejscu łatwo dostępnym dla dzieci.

Skład: ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne: trawa cytrynowa, mięta, mandarynka, rozmaryn.

Czas palenia: 25h (120ml)

Producent

SKU: KSSSE1 Kategorie: ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.