W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NOWA KOSMETYKA Odkamieniacz w żelu

20,00 

Producent: Nowa Kosmetyka

Nie przepadasz za zapachem octu, ale chcesz pozbyć się kamiennych osadów szybko, sprawnie i z poszanowaniem dla środowiska? Polecamy Ci nasz odkamieniacz w formie lekkiego, pieniącego się żelu, który zapakowaliśmy w szklaną butelkę z poręczną pompką.

Aby rozpuścić osady z twardej wody i detergentów, połączyliśmy moc kwasu cytrynowego oraz glukozydu kokosowego, który ma roślinne pochodzenie i wykazuje się szybką biodegradowalnością. Tyle wystarczy, by móc dokładnie oczyścić emaliowane i ceramiczne powierzchnie oraz elementy armatury.

Pojemność: 100ml

Na stanie

Jak stosować?
Aby oczyścić powierzchnię z osadu i kamienia polecamy nałożyć niewielką ilość żelu na lekko zwilżoną powierzchnię i pozostawić na 15 minut. Po tym czasie przecieramy powierzchnię i obficie spłukujemy wodą.
W przypadku czyszczenia urządzeń zaopatrzonych w grzałki, prosimy odłączyć urządzenie od prądu przed czyszczeniem oraz nie ogrzewać (środek w wyższej temperaturze mocno się pieni). Należy również pamiętać o wylaniu wody zawierającej odkamieniacz i kilkukrotnym przepłukaniu przed użyciem.

Szklane opakowanie z wygodną pompką możesz śmiało wykorzystać ponownie.

Skład: >30% Niejonowe Środki Powierzchniowoczynne (Coco Glucoside), Woda, Kwas cytrynowy.

Producent

SKU: 5903864749182 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.