W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NOWA KOSMETYKA Mgiełka do wnętrz Słodycz odległych krain

60,00 

Producent: Nowa Kosmetyka

Czym jest możliwość odczuwania zapachu? Ciężkie pytanie… to przyprawa do codzienności i odrobina nieba w zwyczajnym świecie. W takim przekonaniu została stworzona naturalna mgiełka do wnętrz, która pomoże mieć ulubiony zapach w Twoim najbliższym otoczeniu.

Świeża mgiełka domowa “Słodycz odległych krain” to orientalna, ciepła kompozycja która, mimo że czarująco przytulna, nosi w sobie odrobinę mistycyzmu i tajemnicy.

Mgiełka została stworzona z z naturalnych absolutów i olejków eterycznych rozpuszczonych w mieszaninie alkoholu i wody, która pomaga zapachowi rozprzestrzeniać się i rozwijać.

W mgiełkach nie znajdziesz syntetycznych kompozycji.

Pojemność: 150ml

Na stanie

Główne nuty: wanilia, drewno sandałowe, olibanum

Tradycją Nowej Kosmetyki jest pakowanie w szkło, jego ciemna barwa chroni cenne olejki i absoluty przez zepsuciem. Mgiełkę jest wyposażona w wygodny rozpylacz.

Mgiełka chce jeszcze na koniec dodać coś od siebie: Stosowanie mnie jest bajecznie łatwe. Wystarczy rozpylić mnie kilka razy w powietrzu. Łatwo możesz stopniować intensywność zapachu przez użycie większej ilości.

Rozpylaj mnie w pomieszczeniach, a nie na skórze. Chętnie nadam zapach Twoim zasłonom i domowym tekstyliom, jednak unikaj pokrywania mną delikatnych materiałów, jak np. jedwab oraz lakierowanych powierzchni.

Skład nie jest tajemnicą (bo można z niego być dumnym): Alkohol etylowy, woda, olejki eteryczne: z drewna sandałowego i kadzidłowca, absolut wanilii, glikol propylenowy, limonen*, geraniol*, alkohol anizylowy*
*składniki naturalnie występujące w olejkach eterycznych, które mogą powodować reakcję alergiczną

Producent

SKU: NKSOK2 Kategorie: ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.