W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

NACOMI Rękawica peelingująca do kąpieli Kessa Hammam

22,00 

Producent: Nacomi

Rękawica Kessa posłuży do peelingu całego ciała. Jest wykonana z naturalnego lnu (70%) oraz bawełny (30%). Pomoże uporać się z niechcianym cellulitem, złuszczyć i usunąć martwy naskórek. Jest również doskonałą formą masażu.

Po wykonaniu masażu pamiętaj o nałożeniu na skórę wybranego balsamu, masła czy olejku do ciała. Taki naturalny peeling rękawicą wzmocni działanie nakładanych na ciało kosmetyków.

Na stanie

Kessa Hammam to wygodna rękawica do kąpieli, dzięki której wykonamy naturalny peeling i masaż ciała. Sposób wykorzystania zależy od Ciebie. Możesz używać jej samodzielnie lub w rytuale Hammam.

W domowym spa możemy wykorzystać rękawicę Hammam do tzw. zabiegu marokańskiego Hammam.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu czarnego mydłoa savon noir, glinki ghassoul, a także oleju arganowego.

Sposób użycia
Po zmoczeniu rękawicy delikatnie, okrężnymi ruchami masuj nią całe ciało. Zwróć uwagę na to, by naturalny peeling nie był zbyt intensywny. Podczas masażu obumarły naskórek będzie się złuszczał. Dla uzyskania najlepszego efekty używaj rękawicy kessa 1-2 razy w tygodniu w czasie wieczornej kąpieli. Po zastosowaniu dokładnie wymyj rękawicę i odłóż, by dokładnie wyschła do czasu następnego masażu ciała. Pamiętaj o nawilżeniu skóry po peelingu, nałóż wybrany balsam, masło lub olejek do ciała. Po takim masażu wchłanianie składników odżywczych z kosmetyków jest znacznie intensywniejsze, dzięki temu wzmacniamy ich skuteczność.

Składniki (INCI): naturalny len 70% i bawełna 30%

Producent

SKU: 5901878687223 Kategoria:
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.