W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

Karta Podarunkowa o wartości 50zł (wersja do wydruku)

50,00 

Potrzebujesz prezent „na już”? Nie masz czasu szukać odpowiednich produktów? Karta będzie dostępna na Twoim mailu w przeciągu kilku minut po dokonaniu zakupu.

Karta podarunkowa to prezent idealny! Prezent, który zawsze będzie trafiony 🙂

Osoba obdarowana taką kartą sama wybierze produkty odpowiednie do własnych potrzeb. Bon podarunkowy upoważnia do wyboru produktów z całego asortymentu sklepu. A Ty nie tracisz czasu na szukanie odpowiednich kosmetyków.

To karta podarunkowa, którą po zakupie otrzymasz w formie elektronicznej. Karta zostanie wysłana na wskazany przez Ciebie, podczas składania zamówienia, adres e-mail. Oczywiście nie płacisz za wysyłkę za kartę podarunkową w tej formie. Samodzielnie możesz wydrukować ją w domu i podarować bliskiej osobie.

Prezent dostępny „od ręki”? Bardzo proszę 🙂

Nie masz czasu na szukanie odpowiednich kosmetyków? Nie wiesz jak dobrać kosmetyki dla bliskiej Ci osoby? Potrzebujesz prezent na ostatnią chwilę? A może po prostu nie masz pomysłu na prezent świąteczny, urodzinowy? Podaruj bon upominkowy w wersji elektronicznej i pozostaw dobór odpowiednich produktów osobie obdarowanej.

Karta podarunkowa do wydruku o wartości 50zł to świetny pomysł na prezent dla mamy, żony, partnerki, siostry, szwagierki, babci i każdej innej bliskiej osoby. W końcu nie musisz się martwić czy prezent spełni oczekiwania, gdyż odbiorca sam wybierze sobie produkty, spośród całej oferty sklepu, dopasowane do swoich potrzeb. Bon podarunkowy sprawdzi się na każdą okazję, to idealny pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy czy Świąt Bożego Narodzenia. Z resztą… czy zawsze musi być powód do wręczania małych i trochę większych upominków? Prezent bez okazji brzmi równie dobrze 🙂

Prezent, który z pewnością ucieszy bliską Ci osobę! Spraw radość sobie i jej <3

Ważne informacje:
• Karta podarunkowa jest do jednorazowego wykorzystania, a środki z karty nie przechodzą na kolejne zakupy.
• Karta jest ważna 12 miesięcy od dnia jej zakupu.
• Na odwrocie karty znajduje się kod, który należy wpisać podczas dokonywania zakupów. Kod odejmie kwotę wskazaną na karcie podarunkowej od końcowej wartości zamówienia.
• W przypadku przekroczenia wartości karty podczas zakupów bez problemu można dopłacić brakującą kwotę w końcowym procesie składania zamówienia.

SKU: KSKPE50 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.