W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

HEALTH LABS Vitamin D Natural+

49,00 

Producent: Health Labs

Wegańska witamina D3 w kroplach

 • 2000 IU witaminy D3 w 2 kroplach
 • płynna formuła z olejem MCT
 • aż 360 kropli w opakowaniu
 • Odpowiedni dla wegan
 • niezbędna do prawidłowej pracy układu nerwowego, odpornościowego i mięśniowego

Opakowanie zawiera 360 kropli.

Na stanie

Co wyróżnia Vitamin D Natural+?

CERTYFIKAT VITA‑ALGAE D®

 

Suplement diety Vitamin D Natural+ ma certyfikat Vita‑algae D®, który jest znakiem towarowym Cambridge Commodities Limited, co gwarantuje, że algi z których pozyskiwana jest witamina D3 pochodzą ze zrównoważonej hodowli, dbając tym samym o środowisko.

WEGAŃSKA FORMUŁA

 

Witamina D3 zawarta w suplemencie diety Vitamin D Natural+ jest pozyskiwana z alg, dzięki czemu mogą ją stosować również osoby będące na diecie roślinnej. Jest to bezpośredni zamiennik witaminy D pochodzenia zwierzęcego (np. z lanoliny).

DZIENNA PORCJA W DWÓCH KROPLACH

 

Wystarczą dwie krople suplementu diety Vitamin D Natural+, aby pokryć zalecane dzienne spożycie witaminy D3 (50µg/ 2000 IU). W jednej kropli zawartych jest ok. 27,5 mikrolitrów, co odpowiada 1000 IU. witaminy D.

 

WYGODNA FORMA STOSOWANIA

 

Suplement diety Vitamin D Natural+ to formuła płynna, umieszczona w niewielkiej szklanej butelce, ze specjalną pipetą, która umożliwia precyzyjne odmierzanie kropli.

TRWAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ

 

Witamina D3 to organiczny związek chemiczny z grupy witamin D, który rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego zawiesiliśmy ją w oleju MCT.

CZYSTY SKŁAD POTWIERDZONY BADANIAMI

 

W suplemencie diety Vitamin D Natural+ nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów, barwników, metali ciężkich i zanieczyszczeń. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

Musisz wiedzieć

ZALECANE SPOŻYCIE
2 krople dziennie
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem zaleca się wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

SKŁADNIKI
Trójglicerydy średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT) z oleju kokosowego, cholekalcyferol (witamina D) Vita‑algae D®.

PRZECHOWYWANIE
W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Dlaczego witamina D3 jest tak istotna?

 • reguluje poziom wapnia w organizmie
 • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia
 • wspiera pracę mięśni
Producent

Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.