W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

HAGI Świeca sojowa Tajemnicza Lawenda

69,00 

Producent: Hagi Cosmetics

Zapach przywodzi na myśl tajemniczy ogród z pięknie kwitnącą lawendą. To magiczna mieszanka zapachów z przewodnią nutą lawendy. Świece Hagi wykonane są z wosku sojowego oraz w pełni naturalnych olejków eterycznych. Znajdziecie tu naturalny olejek z lawendy i bergamotki.

Olejki eteryczne zawarte w świecy mają działanie wyciszające, relaksujące, wprowadzające umysł i ciało w błogi stan. Pozwalają zmniejszyć napięcia i zlikwidować stres. Dodatkowo zapach odświeża powietrze i odstrasza komary oraz mole.

Pojemność: 230g

Na stanie

Dlaczego wosk sojowy?
Wosk sojowy spala się w dużo niższej temperaturze niż parafina. Co istotne, ekologiczne świece nie emitują toksyn do powietrza. Pamiętaj, aby za każdym razem świeca została roztopiona cała wierzchnia warstwa świecy. Dzięki temu w wosku nie będzie tworzył się tzw. tunel. Przed kolejnym zapaleniem świecy przytnij zwęgloną końcówkę knota, aby uniknąć zjawiska okopcenia.

Naturalna świeca lawendowa Hagi:
– magiczna mieszanka zapachów z główną nutą lawendy
– zmniejsza napięcia, uspokaja i likwiduje stres
– odświeża powietrze i odstrasza mole, komary
– dzięki olejku lawendowemu niezwykle pomocna przy depresji, lękach czy bezsenności

Składniki świecy:
• Olej z bergamotki – otrzymujemy go poprzez wyciskanie naowocni (skórek) części niejadalnej owocu cytrusowego – Bergamoty (cytryniec bergamotka). Olejek posiada świeży, lekko ostry, cytrusowy zapach z delikatną nutą kwiatowo-zieloną. Olejek bergamotowy jest znany między innymi jako składnik nadający zapach herbacie Earl Gray. Posiada aromaterapeutyczne działanie, zmniejsza napięcia oraz likwiduje wszelkie stresy. Przywraca chęć i motywację do działania.
• Olejek lawendowy – to olejek, który otrzymywany jest poprzez destylację z parą wodną kwitnącego ziela lawendy, a dokładnie odmiany zwanej officinalis (występują jeszcze 2 inne odmiany, z których otrzymujemy olejek: spikowy i lawandynowy). Najszersze uprawy lawendy możemy znaleźć we Francji oraz Bułgarii. Lawendę uprawia się jednak również na Półwyspie Bałkańskim, a także Mołdawii i Gruzji. Olejek posiada świeży, kwiatowo-ziołowy zapach z delikatną owocowo-drzewną domieszką. To zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych składników wszelkich kompozycji zapachowych. Posiada szereg dobroczynnych właściwości m.in. odświeżające powietrze oraz odstraszające niechciane mole. Działanie terapeutyczne wspaniałego olejku lawendowego zostało opisane i udokumentowane przez twórcę pojęcia aromaterapii – Maurice Rene Gatefosse. Ten francuski chemik przez przypadek odkrył niezwykłą skuteczność gojenia ran na własnej skórze poparzonej podczas pracy w laboratorium. Dodatkowo olejek ma działanie uspokajające. Ma niezwykłe znaczenie przy leczeniu depresji, lękach czy bezsenności. Co ciekawe, jest stosowany i polecany przy problemach z trądzikiem, oparzeniach, a także bliznach i rozstępach.

Czas palenia: ok. 75h

Składniki: wosk sojowy, olejek z lawendy i bergamotki.

Producent

SKU: KSHCSL1 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.