W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

HAGI Świeca sojowa Orient Express

69,00 

Producent: Hagi Cosmetics

Poczuj się jak w eleganckiej, orientalnej podróży… Przed Tobą świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych: z drzewa sandałowego, paczuli, ylang-ylang, bergamotki oraz limetki.

Olejki eteryczne zastosowane w świecy uspokajają, tworzą nastrój medytacyjny, nastrój sprzyjający bliskim relacjom. To zapach, który motywuje do działania.

Pojemność: 230g

Na stanie

Dlaczego wosk sojowy?
Wosk sojowy spala się w dużo niższej temperaturze niż parafina. Co istotne, naturalne świece nie emitują toksyn do powietrza. Pamiętaj, aby za każdym razem świeca została roztopiona cała wierzchnia warstwa świecy. Dzięki temu w wosku nie będzie tworzył się tzw. tunel. Przed kolejnym zapaleniem świecy przytnij zwęgloną końcówkę knota, aby uniknąć zjawiska okopcenia.

Naturalna świeca Hagi Orient Express:
– wyczuwalne nuty zapachowe paczuli, olejku z drzewa sandałowego, ylang-ylang, bergamotki, a także limetki
– świeca ma działanie uspokajające, a jednocześnie motywujące do działania
– zapach tworzy nastrój bliskich, spokojnych relacji
– idealna naturalna świeca do medytacji

Składniki świecy:
• Olejek patchouli – To drzewno-ziemisto-korzenny zapach, który znany jest z zapachu indyjskich tkanin. Olejek używany jest jako komponent niezwykle zmysłowych perfum, gdyż jest afrodyzjakiem. Otrzymywany jest poprzez destylację z parą wodną ziela brodźca palczatki uprawianej np. w Indonezji, na Malajach, Mauritiusie i Reunion. Co ciekawe, jego działanie terapeutyczne wykorzystuje się przy walce z cellulitem, problemami dróg moczowych i trądzikiem.
• Olejek ylang-ylang – Naturalny olejek yland ylang pozyskiwany jest z kwiatostanów drzewa – jagodlin wonny, które rośnie między innymi na Madagaskarze, Komorach, Filipinach. W Indonezji znany jest jako kwiat nocy poślubnej i nazywany również kwiatem kwiatów. Stał się składnikiem wielu znanych damskich perfum, w tym klasyka Chanel No 5, a to dzięki wyczuwalnych pięknych, egzotycznych, delikatnie słodkich nutach zapachowych. W wielu krajach jest znany przede wszystkim jako cenny afrodyzjak. Dodatkowo posiada niezwykłe właściwości aromaterapeutyczne: relaksacyjne i uspokajające.
• Olejek z drzewa sandałowego – Znany od wielu lat środek, który potrafi uspokoić skołatane nerwy. Często stosowany w kadzidełkach, służy do medytacji i tworzenia specjalnego nastroju. Naturalny olejek z drzewa sandałowego jest ogromną pomocą w aromaterapii przy depresji, napięciu i lękach. Dodatkowo dezynfekuje pomieszczenie. Charakteryzuje się trwałą, orientalną nutą zapachową. Nieoceniony, bogaty składnik luksusowych perfum. Otrzymywany jest poprzez destylację z parą wodną odpadów drewna rosnącego w Azji, drzewa pasożytującego na korzeniach innych drzew – cyndału białego.

Czas palenia: ok. 75h

INCI: Wosk sojowy, olejek z drzewa sandałowego, paczuli, ylang-ylang, bergamotki i limetki.

Producent

SKU: KSHNSOE2 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.