W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

ELLA+MILA Lakier do paznokci Beet Goes On

55,50 

Producent: Ella+mila

Orchid color, czyli mieszanka jasnego, ale bogatego różu z fioletem.

Lakiery do paznokci ella mila pozbawione są najbardziej toksycznych substancji, są więc bezpieczne dla Ciebie i Twoich paznokci. Zawierają tzw. formułę 7-free, to produkty bez: Formaldehydu, Toluenu (Metylobenzenu), DiButylu Ftalanu Dibutylu (DBP), Żywicy Formaldehydowej, Kamfory, TPHP oraz Ksylenu.

Przypomnę jeszcze, że lakiery marki Ella+Mila są: trwałe i odporne na odpryskiwanie, szybkoschnące, pięknie błyszczące, wegańskie i cruelty-free (znajdują się na liście cruelty-free Logical Harmony).

Pojemność: 13,3ml

Na stanie

Naturalne lakiery do paznokci ellamila są wegańskie i cruelty free – posiadają certyfikat PETA CrueltyFree and Vegan.

Aby lakier ella+mila Beet Goes On trzymał się na paznokciach jak najdłużej:
• najpierw pomaluj paznokcie bazą Cover Your Bases lub All About the Base (z mleczną bazą Cover Your Bases uzyskasz mocniejsze krycie)
• następnie wybranym kolorem ella mila, 1 lub 2 warstwy; pamiętaj, aby zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia tzn. maluj na tzw. zakładkę
• na koniec nałoż top coat błyszczący In a Rush lub matowy Matte-ly in Love. Top nie tylko przedłuża trwałość lakieru, ale również przyspiesza jego wysychanie i nadaje piękny połysk.
Dodam jeszcze od siebie, że przed nałożeniem bazy warto dokładnie oczyścić płytkę, najlepiej przy pomocy odtłuszczacza i bezpyłkowych wacików.

Lakiery do paznokci ellamila utrzymują się na paznokciach nawet około tygodnia (4-7 dni). To trwałe lakiery bez użycia lampy, a po nałożeniu topu In a Rush przypominają hybrydę na paznokciu. To lakiery tradycyjne, wolne od formaldehydu i innych toksycznych związków, a co najważniejsze, bezpieczne.

Kolekcje ella mila

Producent

SKU: EMBGO44 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.