W trosce o zdrowie i urodę - wybieraj świadomie - Kwiat Szafranu

CUDASIE Naturalna świeca Daj Spokój

69,00 

Producent: Cudasie

Silny, nieco słodki zapach jaśminu oraz intensywny kwiatowo-ziołowy zapach geranium, które zostały przełamane niezwykle orzeźwiającymi nutami olejku z trawy cytrynowej. Starannie dobrane olejki eteryczne wprawiają w błogi nastrój, mają działanie uspokajające i relaksujące. Uwaga! Działa również jak afrodyzjak. 🙂

Zmysłowy, tajemniczy zapach świecy sprawia, że czas zwalnia. To zapach, który przywołuje z jednej strony spokój i błogi odpoczynek, a z drugiej przygodę i nieodpartą chęć działania.

Pojemność: 120ml

Na stanie

Naturalna świeca sojowa Daj Spokój
– posiada tajemniczy, zmysłowy zapach jaśminu i geranium z delikatną nutą trawy cytrynowej
– działa antydepresyjnie i uspokajająco
– łagodzi nerwy, stresy, lęki
– obniża stan napięcia nerwowego i przemęczenia
– pomaga się zrelaksować, odprężyć
– pobudza do działania
– jest naturalnym afrodyzjakiem, zwiększa libido

Olejki eteryczne zawarte w świecy:
• Naturalny olejek jaśminowy – Posiada dość charakterystyczny, lekko słodki zapach. Płatki jaśminu, z których tworzony się naturalny olejek eteryczny zbiera się o porze zmroku, właśnie wtedy jego zapach jest najbardziej wyczuwalny. Jaśmin posiada ogrom właściwości zdrowotnych. Olejek eteryczny z jaśminu przede wszystkim działa antydepresyjnie oraz uspokajająco. Co niezwykłe, pobudza organizm do wytwarzania hormonu szczęścia – serotoniny. Łagodzi stresy, lęki, nerwowość i zmniejsza wybuchy agresji. Naukowcy z Ruhr-Uniwersitat Bochum twierdzą, że zapach jaśminu uspokaja zszargane nerwy tak skutecznie jak valium, z jedną różnicą – jaśmin nie powoduje przy tym ŻADNYCH tzw. skutków ubocznych. Olejek eteryczny z jaśminu jest również naturalnym afrodyzjakiem i silnie zwiększa libido.
• Olejek eteryczny z geranium ma właściwości łagodzące niepokój, przywracające harmonię i wewnętrzny spokój. Wpływa pozytywnie na sen i polepszenie nastroju. Stymuluje pracę naszego układu nerwowego, obniża zmęczenie, poprawia koncentrację uwagi oraz pobudza motywację do działania, dzięki czemu zwiększa wydajność pracy i efektywność. Sprzyja w walce z poczuciem lęku, strachu, obniża stan napięcia podczas wyczerpania nerwowego i przemęczenia.
• Olejek eteryczny z trawy cytrynowej wpływa niezwykle uspokajająco na centralny system nerwowy. Pozwala głęboko się zrelaksować i odprężyć. Ma działanie silnie antydepresyjne, a także pomaga zwiększyć zasoby energetyczne.

Skład: ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne: jaśmin, geranium, trawa cytrynowa.

Producent

SKU: KSCSDS2 Kategorie: ,
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.